Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

Kentsel dönüşüm konusuna gelindiğinde belki de en önemli nokta kentsel dönüşüm danışmanlığı noktasıdır. Sürekli olarak belirttiğimiz gibi ülkemizin bulunduğu deprem riski ve büyük üzüntülerle hatırladığımız Gölcük, Düzce, Erzurum, İzmir depremleri ve Kastamonu sel felaketinden sonra yıllardır söz edilen ve beklediğimiz Marmara depremi kentsel dönüşümü önemli bir husus ve ihtiyaç olarak önümüze çıkarmaktadır. Konu kentsel dönüşüm olduğundan danışanlar yada dönüşüm sürecine girmeyi düşünenler için birçok soru ve sorun doğmaktadır. Tam bu noktada firmamızın verdiği kentsel dönüşüm danışmanlığı hizmeti devre girmektedir. Gerek uzman ekibimiz gerekse elde ettiğimiz deneyimlerimiz ile birlikte bu konuda profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE HİZMET ALMAK İÇİN…

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Kentsel dönüşüm sürecinin en başından en sonuna kadar yanınızda bulunarak aklınıza takılan her soruya cevap veriyor, karşınıza çıkabilecek sorunları edindiğimiz tecrübelerle en başından ortadan kaldıran kentsel dönüşüm danışmanlığı hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Riskli alan ya da riskli yapı tespitinden, yapınızın doğal afetlere karşı dayanıklı ve korunaklı olarak size teslim edilmesine kadar sürecin başından sonuna kadar sizlerin yanında yer almaktayız. Dönüşüm danışmanlığımız süreci içerisinde sizlere riskli yapı tespiti, deprem yönetmeliğine uygun idare onayı, protokollerin hazırlanması, maliklerin veya kiracılara yapılacak bilgilendirme, hukuki süreç takibi ve bilgilendirme, yasal izinlerin alınması, yapınızın yeniden yapım ya da güçlendirilmesinin yapımı, tapu süreçleri ve devamında gelen yasal süreçlerin takibi sizler için sunduğumuz danışmanlık hizmetimizin içerisinde yer alır.

Bunların yanında sizlerden gelen arzu ve istekleri yerine getirerek aklınızda oluşabilecek soruların ortadan kaldırılması durumunda da sizlerin yanında yer alıyoruz. Her geçen gün gördüğümüz özelliklede kentsel dönüşüm süreçlerinde sürdürülen kentsel dönüşüm danışmanlığı hizmetlerinde oluşan mağduriyetleri önlemek ilk hedefimizdir. Günümüzün ve hatta geleceğimizin en önemli konularından biri olan kentsel dönüşümün danışmanlığı titizlikle yönetilmeli ve her süreci bilgili kadrolar tarafından  yapılmalıdır. Tam da bu noktada firmamız devreye girerek bu süreç içerisinde ihtiyacınız olan kentsel dönüşüm danışmanlığı tarafımızca yapılmalıdır.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

Yasal Olarak Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı Noktasında Dikkat Edilecekler

Can ve mal kaybına yol açabilecek süreçlerin önüne geçmek adına yapılan kentsel dönüşüm süreci sıkıntılar doğurabilecek uzun bir süreç olup, kentsel dönüşüm danışmanlığı olmadan bu süreci yürütmeniz muhtemel mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. Özellikle 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun hakkında detaylı bir bilgi edinilmesi gereken bu konun yasal süreci bu konuda hiçbir tecrübesi, hukuki ve teknik bilgisi olmayan kişileri yorarak bu sürece girmekten vazgeçirebilir.

Doğal afetlere karşı dayanıksız ve ömrü tükenmiş yapılarda bulunmak sizi ve sevdiklerinizi tehlikeye soksa da gerekli kentsel dönüşüm danışmanlığı olmadan aksatılabilecek ve hatta göz korkutabilecek bir sürece dönüştürebilir. Ancak gerekli olan yeterli bilgi ve donanıma sahip danışmanlığı almak sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtaracak olan anahtardır. Mal ve can kaybınızı ortadan kaldırmaya yönelik olan kentsel dönüşüm ve dönüşüm danışmanlığı deprem bölgesi olan ülkemizde güvenebileceğiniz profesyonel hizmetleri sizlere sunar. Siz de gerekli donanım, deneyim ve bilgiye sahip güvenilir bir dönüşüm danışmanlığı almak ve kentsel dönüşüm süreci hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.